Zobrazených 1–18 z 27 výsledkov

Odrazové sklíčko – Oranžové

0.80
Parametre:  Dĺžka: 9 cm  Šírka: 4 cm Hrúbka: 0.5 cm Samolepiace: áno Spĺňa homologizačné kritériá EÚ. Odrazové sklíčko je určené ako náhradný diel pre všetky typy prívesných vozíkov.

Odrazové sklíčko – Biele

0.80
Parametre:  Dĺžka: 9 cm  Šírka: 4 cm Hrúbka: 0.5 cm Samolepiace: áno Spĺňa homologizačné kritériá EÚ. Odrazové sklíčko je určené ako náhradný diel pre všetky typy prívesných vozíkov.

Pomocné zadné koliesko Wall-Trailer

3.60
Pomocné zadné koliesko uchytené v ráme. Slúži na manipuláciu s vozíkom v zloženom stave. Parametre:  Dĺžka:  10cm   Šírka:  4cm Spojovací materiál: áno Pomocné koliesko je určené ako náhradný diel pre typ:  

Oko zo závitom

3.60
Oko zo závitom je istiaca súčasť nastavovateľného polohovateľného držiaka oja s kolieskom. Parametre:  Dĺžka: 10 cm , Šírka: 6 cm , Hrúbka: 5 mm Veľkosť oka: 6 cm Oko za závitom – je určený ako náhradný diel pre typ:

Pánt bočnice

4.20
Parametre:  Dĺžka: 8 cm  Šírka:  7 cm Hrúbka: 2 cm Veľkosť diery: M6 Montáž: do podlahy a na bočnicu Rozoberateľný: áno Pánt bočnice – je určený ako náhradný diel pre typ: Tento výrobok sa skladá s troch častí (1 rameno, kolík so pružinou, 2 rameno ) ktoré nie je možné kúpiť samostatne.

Gumená zásterka Wall-Trailer

7.00
Gumená zásterka montujúca sa na blatník. Bez spojovacieho príslušenstva.   Gumená zásterka Wall-Trailer – je určený ako náhradný diel pre typ:

Zadné svetlo pravé Aspock

12.00
Koncové svetlo s trojuholníkom. Napájanie svetla - bajonet. Osvetlenie ŠPZ, koncové svetlo, smerové svetlo, brzdové svetlo. Žiarovky sú súčasťou.

Zadné svetlo ľavé Aspock

12.00
Koncové svetlo s trojuholníkom. Napájanie svetla - bajonet. Osvetlenie ŠPZ, koncové svetlo, hmlové svetlo, smerové svetlo, brzdové svetlo. Žiarovky sú súčasťou.

Poisťovacie lanko Wall-Trailer

12.00
Lanko na dodatočné poistenie oja ku ťažnému zariadeniu.

Kladka Wall-Trailer

12.00
Kladka, súčasť sklopného mechanizmu vozíka.   Kladka Wall-Trailer – je určený ako náhradný diel pre typ:

Zaisťovací kolík oja Wall-Trailer

15.00
Zaisťovací kolík oja, povrchová úprava zinok. Zaisťovací kolík oja Wall-Trailer je určený ako náhradný diel pre typ:

Lano pre navijak Wall-Trailer

15.00
Pozinkované oceľové lanko do navijaka. Kompatibilita: Navijak Wall-Trailer Lano pre navijak Wall-Trailer– je určený ako náhradný diel pre typ:

Prívesový kĺb Wall-Trailer

18.00
Prívesový kĺb 60 mm do 750 kg Prívesový kĺb Wall-Trailer je určený ako náhradný diel pre typ:

Kábel na svetlo Aspock 7 polový

18.00
Kompletná elektroinštalácia so 7-polovou zástrčkou a konektormi s bajonetom. Dĺžka 4,5 m.

Blatník ľavý Wall-Trailer

24.00
Pozinkovaný blatník s odrazovým sklíčkom. Možnosť zakúpiť samostatne, alebo aj s držiakom na uchytenie o sklopnú nápravu.   Blatník ľavý Wall-Trailer – je určený ako náhradný diel pre typ:

Blatník pravý Wall-Trailer

24.00
Pozinkovaný blatník s odrazovým sklíčkom. Možnosť zakúpiť samostatne, alebo aj s držiakom na uchytenie o sklopnú nápravu.   Blatník pravý Wall-Trailer – je určený ako náhradný diel pre typ:

Nastavovateľný držiak oja Wall-Trailer

24.00
Nastavovateľný 3 polohový držiak oja s kolieskom a závitovým okom.   Nastavovateľný držiak oja Wall-Trailer – je určený ako náhradný diel pre typ:

Náboj nebrzdený s nalisovaným ložiskom

42.00
Nezbrdený náboj obsahuje nalisované ložisko / D64xd34xL37mm /